Odchudzające wczasy….nie tylko latem:)

Sposób na odchudzanie to idealny pomysł dla wszystkich, którzy chcieliby odpocząć, ale jednocześnie zależy im na tym, by zrzucić nieco zbędnych kilogramów. Takie oferty połączone są zawsze z nauką zdrowego odżywiania się, a ośrodki zapewniają bezpłatne konsultacje ze specjalistami. Wykłady, spotkania, zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało, różne formy ruchu – to wszystko znajduje się w programach takich wyjazdów.

wczasy_odchudzajace5-

Sposoby na odchudzanie

_ZLO1871a_19

Jak schudnąć? Dobrze jest połączyć dietę z ruchem, a najlepiej gdy ćwiczenia są przyjemne, a jedzenie pyszne. To wszystko oferują ośrodki, zajmujące się wczasami odchudzającymi. Zorganizowany czas, gdy nie ma ani chwili na rozmyślanie o kuszących fast foodach, daje bardzo dobre rezultaty. Oczywiście trzeba mieć odrobinę silnej woli i poddać się zabiegom, bo bez tego ani rusz.

1.1. Zabiegi odchudzające na wczasach

wczasy_odchudzajace6-

Ośrodki wypoczynkowe oferują wiele różnych zabiegów na odchudzanie. Przede wszystkim można w takich miejscach uprawiać sport. Wybór jest bardzo duży: spacery, bieganie, aerobic, nordic walking, basen, gimnastyka, pilates, fitball, kajaki lub narty w zależności od pory roku. Ale nie wolno zapomnieć, że jest się na wczasach, dlatego w ofercie jest również wiele zabiegów, które nie tylko odchudzą, ale także pomogą się zrelaksować. Aby to umożliwić klientom, większość ośrodków ma swoje SPA, gdzie można skorzystać z masaży, a także zabiegów upiększających na twarz i ciało. Mamy więc saunę, kąpiele błotne, szeroką gamę maseczek, jacuzzi, bicze wodne, hydromasaże, aromaterapię, fitoterapię. Dzięki tym wszystkim zabiegom, wczasowicze pozbywają się nie tylko zbędnych kilogramów, ale także zmarszczek, stresu i zmęczonej, szarej cery.

1.2. Dieta na wczasach odchudzających

142385955055

Zabiegi odchudzające nie miałyby sensu, gdyby nie były połączone ze zdrową dietą. Zwykle ośrodki proponują kilka różnych rodzajów tak, by każdy dopasował jadłospis do swoich potrzeb. Przygotowywane są zwykle diety niskokaloryczne, pełnowartościowe, diety dla cukrzyków, diety intensywnie odchudzające, zdrowotne, odmładzające, owocowo-warzywne i wiele, wiele innych. Taki szeroki wybór zapewnia lepsze wyniki wczasów odchudzających, a zatem więcej zgubionych kilogramów.

 

2. Łatwe chudnięcie na wakacjach

Osoby, które wyjeżdżają na odchudzające wakacje osiągają lepsze rezultaty niż te, które zrzucają zbędne kilogramy na własną rękę, ponieważ grupa zwykle lepiej mobilizuje. Trudno jeść fast foody, kiedy inni wcinają dietetyczny, ale smaczny obiad. W domu łatwo można znaleźć usprawiedliwienie, by nie ćwiczyć czy nie przygotowywać dietetycznego jedzenia. Wystarczy pomyśleć, że przecież nie ma czasu, że są ważniejsze rzeczy, że nie potrafię. Na wczasach odchudzających nie ma takich wymówek. Wszystko jest przygotowane, a cały czas zorganizowany tak, by wczasowicz się nie nudził i chudł.

Odchudzanie może być łatwe, jeśli się o nim zapomni i po prostu prowadzi zdrowy tryb życia. Ciągłe liczenie kalorii może zmęczyć nawet najbardziej wytrwałych. Na wczasach odchudzających pewne zdrowe nawyki, jak chociażby codzienne ćwiczenia, jedzenie warzyw i owoców czy picie dużej ilości wody, wchodzą po prostu w krew, a dzięki temu przestają być uciążliwe. Ważne jest jednak, by po powrocie do domu z nich nie rezygnować. W przeciwnym wypadku pojawi się efekt jojo, który zniszczy dotychczasowe osiągnięcia.

About

View all posts by

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *