Liporedium – moja opinia

Nie wiem jak Wy, ale ja zauważyłam, że wraz z początkiem Nowego Roku, telewizja bombarduje nas reklamami suplementów diety. Na odchudzanie, na wypadanie włosów, na odporność, a nawet na blaknięcie tatuaży! W związku z tym, że w styczniu zaczęłam się odchudzać..szczególną uwagę zwróciłam na nowe tabletki wspomagające odchudzanie – Liporedium. Liporedium to zupełna nowość firmy Aflofarm. Staram się rozsądnie wydawać pieniądze, dlatego przed zakupem tabletek, postanowiłam przyjrzeć im się bliżej.

Co wyróżnia preparat Liporedium?
Z pewnością skład. Przetestowałam wiele preparatów na odchudzanie, ale w składzie żadnego z nich nie spotkałam takiej substancji, jak: cola nitida – w przełożeniu na język polski, kola błyszcząca. Poszperałam trochę w Internecie, ale nie znalazłam żadnej informacji na temat jej właściwości odchudzających!! Dla przykładu zamieszczam informację zaczerpniętą z Wikipedii:


Jakieś wnioski? Jak dla mnie jeden. Równie dobrze moglibyśmy żuć ziarenka kawy.. Efekt będzie taki sam, a nawet lepszy. Zyskamy więcej energii i siły do działania, ale czy schudniemy? Wątpię! Codziennie piję filiżankę mocnej, czarnej kawy i co? Dalej mam problem z nadwagą.

Co jeszcze zwróciło moją uwagę?
Fakt, że Liporedium nie tylko odchudza, ale również zapobiega efektowi jojo!! O czymś takim jeszcze nie słyszałam! Prawda jest taka, że na efekt jojo pracujemy my – sami. Jeżeli po zakończeniu diety wrócimy do starych nawyków żywieniowych, to i tak przytyjemy! Bez względu na to, czy będziemy stosować preparat Liporedium, czy też nie! Z tego, co wiem Liporedium nie zawiera substancji psychoaktywnych, więc nie pokieruje w cudowny sposób naszym umysłem!
Liporedium – moja opinia
Ciężko mi napisać opinię o tabletkach, których nie stosowałam… ale czytając ich skład mogę stwierdzić, że zaszkodzić nie zaszkodzą, ale czy pomogą…. ?  Wszystko zależy od organizmu. W trakcie poszukiwania informacji na temat tego preparatu, trafiłam tylko na jeden blog Liporedium opinie. Opinia Patrycji na temat Liporedium jest jednoznaczna: nie działa!

About

View all posts by

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *